ELEKTRO-UYARI SİSTEMİ

ELEKTRO-UYARI SİSTEMİ
Yayın Tarihi: 28 Ekim 2015
Yayın Sahibi:Teknoloji Özeti

ÜSİMP Patent Fuarı kapsamındaki bu teknoloji nörolojik düzensizlikle ilgili hastalıkların ameliyatsız tedavisi için geliştirilen bir cihazla ilgilidir. Bahsi geçen elektro-uyarı cihazı beynin ilgili alanlarını kulak kasları ile uyararak kasılma, dengesizlik gibi belirtileri azaltmaktadır.

Teknoloji Detayı

Bu teknoloji Koç Üniversitesi Araştırma Ve Proje Geliştirme Direktörlüğü tarafından transfer edilmektedir. ÜSİMP Patent Fuarı kapsamında sanayici ve yatırımcılar ile bir araya gelecek olan bu teknolojinin yanısıra, fuar kapsamındaki toplam 100 buluşla ilgili detaylara http://www.usimppatentfuari.org.tr/bulus.aspx linkinden ulaşabilirsiniz.

ÜSİMP PATENT FUARINA DAVETLİSİNİZ...
ÜSİMP Patent Fuarı 11-12 Kasım 2015 tarihleri arasında ikili görüşmelerle buluşçuları sanayi ve yatırımcılarla buluşturuyor… ÜSİMP Patent Fuarı kapsamında sanayici ve yatırımcılar ile buluş sahiplerini bir araya getirecek ikili görüşmelerin yapılacağı, buluş sahiplerinin çalışmalarını anlatabileceği aynı zamanda sanayicilerin de taleplerine çözüm sunulabileceği bir platform olacaktır.

USİMP PATENT FUARI HAKKINDA...
Teknoloji Transfer Ofisleri’nin (TTO) teknoloji portföylerini, sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtım süreçlerinde destek olmak, sinerji ortamı yaratmak ve üniversite ile yatırımcıların tek bir noktada buluşmasını sağlamak amacıyla, Ege Üniversitesi EBİLTEM Teknoloji Transfer Ofisi, İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜNOVA Teknoloji Transfer Ofisi, Sabancı Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, Selçuk Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi işbirliğiyle, Sakarya Üniversitesi ADAPTTO, İYTÜ Atmosfer TTO, Koç Üniversitesi TTO, İstanbul Şehir Üniversitesi TTO, Trakya Üniversitesi TTO, Zirve Üniversitesi TTO, Pamukkale Üniversitesi TTO, ODTÜ Teknokent-TTO, Gazi Üniversitesi TTO, Erciyes Üniversitesi TTO ve İstanbul Üniversitesi TTO`nun katılımıyla ‘Üniversitelerin Patentleri Sanayi ile Buluşuyor’ konulu bir fuar düzenleniyor.
Tüm buluşlara http://www.usimppatentfuari.org.tr/bulus.aspx linkinden ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Korunma Statüsü

Fikri Sınai Mülkiyet Haklarıyla Korunmakta

Transfer Stratejisi

Teknolojiyi Daha da Geliştirmek Üzere Hem Sermaye Hem de Ar-Ge / İmalat Ortağı Bulmak

Teknoloji Sahibi/Sahipleri

ÜSİMP PATENT FUARI'nda buluş sahipleri B-2-B görüşmeler yapılabilmektedir.

Teknoloji Transfer Yetkilisi

Koç Üniversitesi Araştırma Ve Proje Geliştirme Direktörlüğü

Bulunduğu Lokasyon

Askeri Müze, Valikonagi Caddesi, Harbiye, İstanbul, 34298, Türkiye
Yayınladığı Diğer Teknolojiler
Başa Dön